Caspra-Panorama
Kim jesteśmy

Firma Caspra powstała w 1990 roku. Od początku działalności zajmowaliśmy się importowaniem różnego typu ozdób i upominków, które ozdabiały domostwa mieszkańców całego regionu. Od początku staraliśmy się aby nasi klienci byli zadowoleni z współpracy z naszą hurtownią i naszą wieloletnią obecność na rynku zawdzięczamy zaufaniu jakim obdarzają nas nasi stali i nowi odbiorcy.

Obecnie zajmujemy się importem i dystrybucją wyrobów firm zagranicznych i rodzimych. Codziennie mamy do zaoferowania setki przedmiotów, a w czasach szczególnych, takich jak święta, nasz asortyment ulega dodatkowemu powiększeniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom najnowsze produkty i stałe dostawy.

Poza działalnością handlową, Caspra zajmuje się dekoracją okolicznościową lokali oraz budynków. Na każdym kroku zapewniamy fachowe wsparcie naszych pracowników, zarówno w kwestii doboru jak i instalacji ozdób. Ponadto, przy większych zamówieniach, zapewniamy dowóz zakupionych przedmiotów na miejsce wskazane przez klienta.

Nasze motto
Dostarczamy ozdoby dekorujące najwspanialsze okazje
Caspra to
  1. 25 lat doświadczenia

  2. Ogromny wybór ozdób i upominków

  3. Grono stałych dostawców i klientów

  4. Atrakcyjna oferta i konkurencyjne ceny

  5. Miła i pomocna obsługa