Kim jesteśmy

Firma „CASPRA” została założona w 1990 roku. Od początku działalności misją przedsiębiorstwa jest zadowolenie naszych Klientów. Dbamy o ich potrzeby, zapewniając szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Staramy się o ciągły rozwój oferty wprowadzając nowe towary. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami, dzięki czemu gwarantujemy naszym Klientom najnowsze produkty i ciągłość dostaw. Podążamy za bieżącymi trendami. Nasze produkty ozdabiają domostwa mieszkańców całego regionu.
Ze szczególną troską dbamy o asortyment świąteczny. Każdego roku zostaje on wzbogacony o dodatkowe artykuły dekoracyjne. Oferujemy szeroką gamę ozdób, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów.
Dzięki  zaangażowaniu Właścicieli oraz wszechstronnym umiejętnościom załogi, zapewniamy ciągły rozwój firmy. Naszą wieloletnią obecność na rynku zawdzięczamy zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi odbiorcy. Współpracujemy zarówno z producentami rodzimymi, jak i zagranicznymi.
Firma „CASPRA” zajmuje się również dekoracją lokali oraz budynków. Zapewniamy fachowe wsparcie zarówno w kwestii doboru, jak i instalacji ozdób. Ponadto, przy większych zamówieniach zapewniamy dowóz zakupionych towarów na miejsce wskazane przez Klienta.

Nasze motto
Zapewniamy szeroką gamę produktów
CASPRA to
  • 30 lat doświadczenia
  • duży wybór ozdób i upominków
  • miła i rzetelna obsługa
  • atrakcyjna oferta i konkurencyjne ceny
  • szerokie grono dostawców i klientów